Tłumaczenia techniczne Poznań

Jeśliby Państwo potrzebowali korzystać z usług tłumaczeniowych, zwłaszcza gdy chodzi o tłumaczenia techniczne w Poznaniu, polecamy stronę Biura tłumaczeń Meritum, przyjaciela naszej Konferencji. A jesteśmy już po zakończonej właśnie X jubileuszowej Konferencji Naukowo Technicznej w Ustroniu. Przebogaty program wystąpień, postery , dyskusje i rozmowy kuluarowe. Program można sprawdzić w zakładce: Program konferencji. Nic nie trzeba tłumaczyć. Wracając do Meritum: Biuro tłumaczeniowe w Poznaniu wykonuje od lat wiele tłumaczeń technicznych, przysięgłych i zwykłych dla grona odbiorców w Poznaniu, Polsce i za granicami kraju.

tłumaczenia techniczne Poznań

Ponieważ możliwości techniczne strony biura są coraz większe, można dokument do tłumaczenia wysłać jako zeskanowany załącznik do maila. (adres na stronie Biura tłumaczeń, czyli www.filolodzy.pl: Tłumaczenia techniczne Poznań http://www.filolodzy.pl/tlumaczenia-techniczne-poznan/), otrzymają Państwo bezpłatną wycenę, zwykle w ciągu jednej godziny, w dniu roboczym. Tematyka tłumaczeń technicznych obejmuje nie tylko zagadnienia związane z przemysłem chemicznym i badaniami z dziedziny chemii, ale także rozmaite zlecane zagadnienia techniczne. Czyli:

  • zeskanowany dokument trafia mailem do Meritum
  • specjalista Biura wycenia – bezpłatnie i szybko – wartość zlecenia
  • przy płatności przelewem, nie potrzebna jest wizyta w Biurze tłumaczeń, gdyż:
  • gotowe tłumaczenie Meritum wysyła pocztą lub kurierem pod dowolny adres, wskazany przez zleceniodawcę

Dziękujemy wszystkim uczestnikom X Konferencji Naukowo Technicznej a także osobom zaangażowanym w organizację – Komitetowi Naukowemu oraz Komitetowi Organizacyjnemu.